Наші досягнення

До вагомих досягнень учнів ліцею треба віднести перемоги в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів та  ІІ етапі конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Підготували переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін:

- Ковальчук Л.В.  – переможців з української мови – Півня А. (ІІІ місце),  8-А клас та Аврамкіну Д. (ІІІ місце), 7-А клас;

-   Байчиков А.О. – переможця з біології – Цигічко К. (І місце - районний етап, ІІІ місце - обласний етап), 9-А клас

-   Кислінська О.В. – переможців з фізики – Півня А. (ІІІ місце), 8-А клас та Білопольську М (ІІІ місце), 7-А клас;

-   Брюханова Т.О. –  переможця з математики – Півня А. (ІІІ місце), 8-А клас;

-   Черевань І.І. – переможця з хімії – Білопольську М. (І місце), 7-А клас;

-   Єфіменко Н.В. - переможця з української мови - Писаренко У. (ІІІ місце), 4-А клас.

Підготували переможців ІІ етапу  конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт  Малої академії наук:

-         Бондаренко О.Ю. – переможця з історії – Півень А. (ІІІ місце), учень 8-А класу;

-         Решетова С.П. – переможця з української мови – Панову І. (ІІІ місце),    10-А клас;

-         Шилова М.А. – переможця з інформатики – Цигічко К. (ІІІ місце), 9-А клас.

Конкурс знавців української мови  – Півень А. (8-А клас, І місце – районний  етап, та ІІ місце – міський етап), учитель Ковальчук Л.В.

Підготував переможців учитель Соловйов М.О. зі стрільби – ІІІ місце (командний залік), Григоренко О. (ІІ місце - першість), 10-А клас; районний турнір із шахів «Біла тура» – ІІІ місце.

Предметні турніри – ІІІ місце, районний турнір  винахідників та раціоналізаторів, учитель Кислінська О.В.

Конкурси різних рівнів:

- фестиваль ораторського мистецтва: учитель Решетова С.П.,  учень –   Панова І., 10-А клас (номінація «Вдалий дебют);

- конкурс ім. П. Яцика: ІІІ місце Шуліка М., 3-Б клас (Переверзєва Т.О.);

- фестиваль французької мови: учитель Балашова Т.Ю., учень Єфіменко Д., 8-А клас (номінація "Малюнки").