ВІТАЄМО НА САЙТІ ЛІЦЕЮ!

Ліцею  ХПЛ.№4 присвячується.
У кожного з нас є своя неповторна стежина життя, та, яку ми вибираємо. Як засвідчує історія, в усі часи люди думали не лише про те, як вижити, а й про те, для чого вони живуть. Ідучи особистою стежиною, ми повинні самі розпоряджатися власною долею, не схибити.
Росте людина... ЇЇ життя починається світанком душі – дитинством. Назавжди залишається воно в пам'яті  - потаємне і світле. Саме у країні дитинства зароджується життєва стежина кожного, на якій  нас супроводжує Людина-зірка, що світить крізь захмарені обрії, зігріваючи серце, коли воно здригається від болю чи крижаніє з туги. У когось із нас – це мама, в інших – бабуся, старша сестра чи брат, але в кожного в житті є Людина-зірка на ймення – Учитель. Щаслива людина, коли супутником на складній життєвій дорозі в неї є Учитель-сподвижник. Дякую долі, що подарувала мені зустріч з такими  вчителями-сподвижниками, дала змогу  бути їх ученицею, черпати знання із глибокої криниці їх знань. А ще я безмежно вдячна їй за те, що направила  мою життєву дорогу до Харківського педагогічного ліцею№4, де мій шлях супроводжують і охороняють багато таких „зірок”. Для мене ліцей назавжди залишиться рідною домівкою, колискою моїх фантазій, мрій, творчих злетів і перших розчарувань при зіткненні з реальністю. Ліцей навчив мене твердо стоти на ногах, не хилитися від вітру образ і несправедливості, уперто йти до своєї мети і боротися за своє щастя. Він дає мені сміливість і відвагу  пробиватися крізь життєві негаразди, не втрачаючи гідності. І якщо на своєму шляху я досягну висот, найбільша заслуга в тому буде моєї Альма-матер!

Наш ліцей – це вдале поєднання свободи і вимогливості, напруженої роботи та цікавого відпочинку, доброї дружньої усмішки і строгих розумних очей учителів. Саме з ліцею почалося моє свідоме життя. Згадка про нього не залишиться десь там, у минулому, і завжди в душі  житиме  світлий спомин  про рідні стіни, близьких людей, які чекатимуть тебе зі складних життєвих доріг. Попереду ще два роки навчання, дружби, педагогіки співпраці колективу вчителів-професіоналів і учнівської громади. Упевнена, що це будуть найкращі роки мого дитинства! Поспішай! Будь одним із нас!

НОВУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НАШ ЛІЦЕЙ ЧИТАЙТЕ НА САЙТІ http://lyceum4.edu.kh.ua/

29 трав. 2015
У ліцеї відбулось Свято останнього дзвоника!!!
Бажаємо гарних канікул, творчих злетів і перемог!!!
22 трав. 2015
Дня слов'янської писемності та культури
У ліцеї було проведено заходи до Дня слов'янської писемності та культури.
18 трав. 2015
Єдиний урок пам'яті до 71-ї річниці депортації кримськотатарського народу
У ліцеї було проведено Єдиний урок,присвячений 71-ї річниці депортації кримських татар.